Ibi-blogja
Versek
Névnapok
Esti dal
Sétál a Hold a kék egen,
sétáljunk mi is, kedvesem.
Sziporkáznak a csillagok,
várok Reád és itt vagyok.
Suttogva hív az éjszaka,
jöjj hozzám, ne menj még haza.
Két karom nyújt majd nyoszolyát
s meglátod Isten mosolyát.
Komlósi Lajos
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal